اجاره سوئیت در شیراز   منزل مبله شیراز   
پنج مهارت كه براي رشد تجارت احتياج داريم ( بخش اول ) تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت

تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 3
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 131
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

مهارت هايي كه بايد در كسب و كار پيشرفت كنيدبا استفاده از اين مهارت ها مزاياي بلند مدت در دنياي رقابتي كسب و كار را دريافت كنيد.
نظرات ارائه شده توسط شركت كنندگان كارآفرين، خودشان هستند. توضيح مي دهد كه چگونه كارآفرينان واقعي مي توانند شركت هاي موفق را در بازارهاي جهاني بسيار رقابتي شروع، ساخت و اجرا كنند. او بينش منحصر به فرد را از يك منظر خودي فراهم مي كند تا به شما در تصميم گيري هاي كسب و كار و رهبري آگاه تر كمك كند. در اين گزيده ويرايش شده پنج مهارت انتقادي را كه براي كسب و كار شما موفقيت آميز است، توصيف مي كند.دنياي كسب و كار در حال تغيير است و به اين معني است كه ما نياز به انطباق داريم. اما ما فقط نمي خواهيم به يك جهان در حال تغيير واكنش نشان دهيم؛ ما مي خواهيم آن را شكل دهيم و در مقابل جلو برويم و بسته را هدايت كنيم. در صورتي كه مي خواهيد خودتان را در اين جهان جديد تطبيق دهيد، رشد كنيد و تمايز بخوانيد، بايد پنج مهارت را كه نياز داريد توسعه دهيد.
1. تفكر انتقاديهنگامي كه شما فرضيه ها، ادعاها و ديدگاه ها را مطرح مي كنيد به جاي اينكه فقط آنها را به عنوان انجيل قبول كنيد، همانطور كه "استاد دانشگاه هاروارد مي گويد آن را آنلاين مي داند، بنابراين بايد درست باشد"، اين تفكر انتقادي است. اين تصميم گيري هوشمندانه اي است. و اين، به نوبه خود، كليد موفقيت در تقريبا هر چيزي است.
به تازگي، به نظر مي رسد كه مردم فراموش كرده اند كه چگونه منطقي فكر مي كنند. همانطور كه بطور مداوم بمباران مي شود، با توجه به محتويات و نيش هاي صوتي، توانايي ما براي پرسيدن آنچه كه واقعي است و چه چيزي منطقي نيست و از يك نقطه داده به طور كلي تعميم نمي دهد، براي درك روابط علي، امروزه از امروز بسيار حياتي است.
بنابراين همه چيز را، به ويژه آموزه هاي مشترك، سوال كنيد. گوش دادن به كساني كه به اعتقادات خود و اعتقادات مردمي چالش مي كشند. مقاومت در برابر فشار براي ديدن چيزهايي كه در سياه و سفيد و يا "ما در برابر آنها" شرايط است. ياد بگيريد كه جهان را در سايه خاكستري و از زواياي مختلف، ديدگاه ها و ديدگاه ها ببينيد.
2. تمركز و نظم و انضباطما مدتها قبل از انتقال اطلاعات و ارتباطات، انتقال داده ايم. حتي حتي افرادي كه بيشترين اهميت را دارند بايد بدانند كه فقط براي پيدا كردن كارشان مي توانند كار كنند، چند تن از توييت ها، متون و ايميل ها بعدا نيمي از روز از بين مي رود و تمام كار باقي مي ماند.
تمركز و نظم و انضباط هميشه در مورد هر حوزه موفقيت حياتي بوده است، اما امروزه، حواس پرتي مديريت براي حتي بيشترين رضايتبخش در ميان ما سخت تر شده است. و احتمالا به زودي تغييري نخواهد كرد.

در حال حاضر، بيش از هميشه، شما بايد ياد بگيرند كه چگونه سر و صدا را بدون تعطيل كردن از چيزي كه واقعا اهميت دارد، تعطيل كنيد. اين آسان نيست اما اگر شما خيلي ناراحت و نااميد به تمركز بر آنچه كه بحراني است، شما نمي توانيد كارها را انجام دهيد. و اگر شما نميتوانيد چيزها را انجام دهيد، كسي ديگر خواهد بود.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۵۳:۳۴ ] [ اينترنت ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب