اجاره سوئیت در شیراز   منزل مبله شیراز   
دانستي هايي براي شروع كسب و كار تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت

تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 11
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 139
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

بعضي از مردم فقط به عنوان كارآفرين متولد شده اند. آنها يك استقلال را ايجاد كرده اند كه باعث مي شود آنها كاملا مصمم باشند تا خودشان موفق شوند. اما براي بسياري از كارآفريناني كه مي خواهند كار كنند، مي تواند دشوار باشد كه دقيقا چه نوع كسب و كار بهترين انتخاب باشد. سخت است كه اين ايده كامل پيدا كنيد!
اگر تصميم داريد كه كسب و كار خود را شروع كنيد، احتمالا حداقل دو مورد را مي دانيد: مي خواهيد رئيس خودتان باشيد، و شما مي خواهيد سود كسب كنيد.
آيا هنوز در تلاش براي پيدا كردن ايده كسب و كار مناسب براي شما هستيد؟ از 5 سودآور ترين ايده هاي كسب و كار كوچك سال 2018 الهام بگيريد!
پنج مورد از سودآورترين ايده هاي كسب و كار كوچك در سال 2018
شركت هاي تلفن همراه: مصرف كنندگان به طور فزاينده اي به دنبال كسب و كارهايي هستند كه به آنها مي رسد، و نه برعكس.
كسب و كارهاي كودك گرا: والدين بيشتر و بيشتر بر فرزندان خود صرف مي كنند؛ زيرا بودجه هاي مدرسه همچنان در حال كاهش است.
كسب و كارهاي "اشتراك كسب و كار": استفاده از مدل Uber و AirBnB به صنايع ديگر مي تواند شما را به يك كسب و كار كوچك و سودآور سودآور تبديل كند.
كسب و كارهاي آموزشي آنلاين: هزينه سربار كاهشي و توزيع آسان، صنعت آموزش آنلاين را براي كارآفرينان به دنبال كسب سود و همزمان به ديگران كمك مي كند.
Freelance B2B Services: موجب پس از ركود اقتصادي، با توجه به مشاركت كسب و كار شما به شركت هاي ديگر به عنوان يك پيمانكار مستقل.
3 مرحله ساده كه بايد قبل از اينكه شروع به كار كنيد بايد بدانيد
پيش از اين كه به ايده هاي كسب و كار سودآورترين ايده هاي كسب و كار كوچك براي سال 2018 بپردازيم، بايد برخي از زمينه ها را درك كنيد كه چه كاري بايد انجام دهيد تا توپ را نورديد.
مراحل شروع كسب و كار از كارآفرين تا كارآفرين متفاوت است، اما ما مي توانيم روند را به سه مرحله آسان متوقف كنيم.
مرحله 1: ايده عالي را پيدا كنيد و تحقيقات خود را انجام دهيد
يك كسب و كار با يك ايده خوب آغاز مي شود (و ما به شما يك دوز كافي از الهامات زير را مي دهيم). اما براي اين ايده يك واقعيت است، شما بايد تحقيقات خود را انجام دهيد تا مطمئن شويد كه مفهوم موفق خواهد شد. پيش از اين كه خيلي دورتر از يك روند اعتبارسنجي فكر كنيد، از جمله تحقيقات بازار و رقيب، و تجزيه و تحليل امكان سنجي مالي. اين فهرست سودآورترين ايده هاي كسب و كار كوچك براي سال 2018 اولين گام شما در اين روند خواهد بود.
مرحله 2: سازماندهي كنيد و آن را رسمي كنيد
هنگامي كه شما مطمئن هستيد كه ايده خوبي براي كار با آن هستيد، وقت آن است كه تداركات كسب و كار را با يك طرح كسب و كار خوب تنظيم كنيد. وقتي اعتماد به نفس داريد كه همه چيز را در نوشتن داشته ايد، اقدامات لازم را انجام دهيد. اين شامل انتخاب ساختار كسب و كار، درخواست براي EIN، ثبت نام نام "انجام كسب و كار به عنوان"، و كسب مجوز هاي تجاري و ثبت نام كسب و كار خاص خود را نياز به درهاي خود را باز كنيد.
مرحله 3: يافتن ماليات مناسب
هر كسب و كار نياز به رشد سرمايه دارد و شروع كارها قطعا هيچ استثنائي نيست. اما به عنوان يك مالك جديد راه اندازي، شما ممكن است تلاش براي واجد شرايط بودن گزينه هاي تامين مالي كسب و كار سنتي درست از خفاش.
به همين دليل توصيه مي كنيم شروع به رشد اوليه خود را با يك كارت اعتباري كسب و كار كنيد. چرا؟
شما نه تنها براي كسب كارت اعتباري ساده تر خواهيد بود، بلكه از يك وام تجاري سنتي نيز بهره مند خواهيد شد، اما شما همچنين مي توانيد تاريخچه اعتباري كسب و كار خود را شروع كنيد، درآمد كسب كنيد و درآمد كسب كنيد

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۵:۱۷ ] [ اينترنت ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب