منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
10 چيز ساده كه مي تواند باعث خوشحالي شما شود بخش دوم تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت

تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 8
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 330
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

3. حركت نزديك به كار - رفت و آمد كوتاه ارزشش بيش از يك خانه بزرگ است رفت و آمد ما به دفتر مي تواند اثر شگفت آور قدرتمند در خوشبختي ما داشته باشد. واقعيت اين است كه ما تمايل داريم اين كار را دو بار در روز، پنج روز در هفته انجام دهيم، ناخوشايندي ايجاد مي كند كه تأثير آن در طول زمان افزايش مي يابد و ما را كمتر و كمتر خوشحال مي كند.
با توجه به Art of Manliness 6، داشتن رفت و آمد طولاني، چيزي است كه ما اغلب نتوانستيم تحقق يابد، به طور چشمگيري بر ما تأثير مي گذارد:
... در حالي كه بسياري از شرايط داوطلبانه در خوشبختي ما در طولاني مدت تاثير نمي گذارند، زيرا ما به آنها متصل مي شويم، مردم هرگز به كار روزانه خود براي كار كردن عادت نمي كنند؛ چرا كه گاهي اوقات ترافيك وحشتناك است و گاهي اوقات آن نيست. يا به عنوان دانيل گيلبرت، روانشناس هاروارد، اين را بيان مي كند: "رانندگي در ترافيك هر روز نوع ديگري جهنم است".
ما تمايل داريم كه با داشتن يك خانه بزرگتر يا يك كار بهتر، جبران كنيم، اما اين جبران فقط كار نمي كند:
دو اقتصاددان سوئيس كه به بررسي رفت و آمد به شادي پرداخته اند، دريافتند كه چنين عواملي نميتوانند براي بدبختي ناشي از رفت و آمد طولاني ايجاد شوند.
اين پست را دوست دارم آن را همراهي كنيد! زمانبندي اين پست براي فرستادن به پيروان خود زماني كه احتمال بيشتري براي ديدن آن وجود دارد.
4. صرف وقت با دوستان و خانواده - آن را در بستر مرگ خود را پشيمان نيستدر تماس با دوستان و خانواده يكي از پنج پشيماني از مرگ 7 است. اگر مي خواهيد شواهد بيشتري در مورد آن براي شما مفيد باشد، من برخي تحقيقات را پيدا كرده ام كه ثابت مي كند كه مي تواند شما را خوشحال تر كند.
زمان اجتماعي بسيار ارزشمند است، زماني كه براي بهبود شادي ما، حتي براي درونگرا، مي آيد. مطالعات متعددي نشان داده است كه زمان صرف شده با دوستان و خانواده تفاوت زيادي را به نحو شادي كه ما احساس مي كنيم، به طور كلي.
من دوست دارم دانمارك گيلبرت 8، دانشمند شادكامي هاروارد را توضيح دهد:
خوشحاليم كه وقتي خانواده داريم، خوشحال هستيم كه دوستان داريم و تقريبا همه چيزهايي كه فكر مي كنيم باعث خوشحالي ما مي شود، در واقع فقط راه هاي به دست آوردن خانواده و دوستان بيشتري است.
جورج Vaillant مدير يك مطالعه 72 ساله از زندگي 268 مرد است.
در مصاحبه اي در روزنامه مارس 2008 در مورد موضوعات گرانت، ويليانت از شما پرسيد «از چه افرادي از مرد گرانت مطالبي را آموخته ايد؟» پاسخ واايلتان: «تنها چيزي كه واقعا در زندگي اهميت دارد، روابط شما با ديگران است. "
او بينش اين مطالعه را با جاشوا ولف شكن در The Atlantic 9 به اشتراك گذاشت كه در آن چگونگي ارتباطات اجتماعي مردان با شادي عمومي آنها متفاوت بود:
او در بر داشت، روابط مردان در سن 47 سالگي، پيش بيني تنظيم ديررس زندگي بهتر از هر متغير ديگري، به جز دفاع. روابط خوب خواهر و برادر به نظر مي رسد بسيار قدرتمند: 93 درصد از مردان كه در سن 65 سالگي رشد داشتند، زماني كه جوانتر بودند نزديك به برادر يا خواهر بود.
در واقع، يك مطالعه منتشر شده در مجله Socio-Economics 10 states از روابط شما ارزش بيش از 100،000 دلار:
با استفاده از Survey Panel Panel بريتانيا، من متوجه شدم كه افزايش سطح مشاركت اجتماعي با توجه به رضايت از زندگي، به ارزش 85000 پوند در سال است. از سوي ديگر، تغييرات واقعي در درآمد، شادكامي بسيار كمي را به دست مي آورند.
من فكر مي كنم كه آخرين خط فوق العاده جذاب است: تغييرات واقعي در درآمد، از سوي ديگر، خريد شادي بسيار كمي. بنابراين ما مي توانيم درآمد سالانه ما را با صدها هزار دلار افزايش دهيم و همچنان خوشحال نخواهيم شد، چون قدرت روابط اجتماعي ما را افزايش مي دهد.
مطالعه Terman، كه در پروژه طول عمر 11 ديده مي شود، دريافت كه ارتباطات و چگونگي كمك به ديگران عوامل مهمي در زندگي طولاني و شاد زندگي است:
ما فهميديم كه اگر شركاي ترمن صميمانه احساس كرد كه دوستان و خويشاوندان در زمان سختي به او اعتماد دارند، اين فرد سالم تر خواهد بود. ما پيش بيني كرديم كساني كه خيلي دوست داشتند و مراقبت مي كردند طولاني ترين زندگي مي كردند.
تعجب: پيش بيني ما اشتباه بود ... فراتر از اندازه شبكه اجتماعي، روشن ترين مزيت روابط اجتماعي از كمك به ديگران به دست آمد. كساني كه به دوستان و همسايگانشان كمك كردند، مشاوره و مراقبت از ديگران داشتند، تمايل داشتند تا سنشان زندگي كنند.
5. بيرون برويد - شادي حداكثر در دماي 13.9 درجه سانتيگراد استشان آچور در مزاياي شادي توصيه مي كند كه در هواي تازه به شادي خود برسيد:
زمان براي رفتن به خارج در يك روز خوب همچنين ارائه يك مزيت بزرگ است؛ يك مطالعه نشان داد كه صرف 20 دقيقه در خارج از كشور در آب و هواي خوب نه تنها موجب تقويت خلق مثبت شد، بلكه گسترش تفكر و بهبود حافظه كاري را ...
اين خبر خوبي براي كساني از ما است كه نگران نصب عادات جديد در برنامه هاي مشكوك ما هستند. بيست دقيقه زمان كافي براي صرف خارج شدن است كه شما مي توانيد آن را به رفت و آمد خود و يا حتي ناهار خود را.
مطالعه بريتانيا از دانشگاه ساسكس 12 نيز نشان داد كه در خارج از منزل مردم را خوشحال مي كند:
در خارج از منزل، در نزديكي دريا، در بعد از ظهر گرم و آفتابي آخر هفته، نقطه اي عالي براي بيشتر است. در حقيقت، شركت كنندگان در تمام محيط هاي طبيعي شادتر از محيط هاي شهري بودند.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۰۶:۴۵ ] [ اينترنت ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب