منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
چگونه مي توان خانواده را تقويت كرد؟ تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت

تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 15
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 337
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

اگرچه هر كدام از شش ويژگي خانواده هاي قوي در خود و خود مهم است، اما جدا از سايرين كار نمي كند. هر شش ويژگي با هم پيوسته، همپوشاني، اتصال و تقويت يكديگر را به گونه اي پيچيده ايجاد مي كنند كه يك شبكه قدرت را تشكيل مي دهند. به عنوان مثال، فردي كه به خانواده متعهد نيست، به احتمال زياد به اين روابط زمان زيادي نمي دهد و ممكن است احساس نياز به جمع آوري با ديگران، در يك بحران يا بهبود ارتباطات را احساس نكنند. خانواده هايي كه وقت صرف مي كنند، تعهد و ارتباط را تقويت مي كنند. بيان قدرداني تعهد را تقويت مي كند. ارتباط موثر در حل بحران و ابراز قدرداني ضروري است. سلامت معنوي يك كليد ارزشمند در مقابله با بحران ها، قدرداني از ارزش مردم، ارزيابي زمان با هم و متعهد شدن به يكديگر است.
يادگيري و درك اين شش ويژگي خانواده هاي قوي تنها اولين گام كوچك در واقع ايجاد روابط خانوادگي است با همكاري با هم. به دست آوردن اين چيزها به درجه بالايي مي تواند بقيه زندگي ما را با هم كنار بگذارد. لائو تسو، فيلسوف چيني باستان، گفت: "سفر يك هزار مايل بايد با يك مرحله آغاز شود." با در نظر گرفتن اين مراحل اوليه مي توانيد سفر خود را به وضعيت بهتر خانواده آغاز كنيد.
تصميم مي گيريد تا كار خود را در شش منطقه ذكر شده در اين نشريه انجام دهيد.درباره زندگي خانوادگي، ازدواج و فرزندخواندگي ياد بگيريد.اولويت ها و مقاصد خود را در ذهن داشته باشيد.اكثر مردم به خانواده هايشان اهميت مي دهند، گرچه بسياري از مردم از اهميت بهبود زندگي خانوادگي خود آگاه نيستند. براي ايجاد يك خانواده موفق، كار سختي انجام مي شود. با اين وجود، كار شما براي ساختن خانواده تان قوي تر مي تواند به خوبي تلاش كند.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۰:۳۵ ] [ اينترنت ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب