منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
الگوهاي زندگي خانواده هاي سالم تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت

تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 12
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 334
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

در مطالعات انجام شده در ايالات متحده و در سراسر جهان، چند ويژگي خانوادگي قوي پيدا شد. اين ويژگي ها عبارتند از:
تعهد. اعضاي خانواده هاي قوي به رفاه و خوشبختي اعضاي ديگر اختصاص داده شده اند. آنها وحدت خانوادگي را ارزشمند مي دانند. تعهد به عنوان پايه اي قوي براي روابط خانوادگي قوي عمل مي كند. اين بدان معني است كه:
خانواده اولين بار است.مسئوليت هاي كار دوم است.هر عضو خانواده گرانبها است.زمان هاي بد روابط را از بين نبريد.وفاداري جنسي به شريك ازدواج وجود دارد.بخشش در دسترس است.اولويت ها بايد ايجاد شود.بايد برخي از فداكاري ها انجام شود.برخي از اهداف مشترك بايد به اشتراك گذاشته شوند.سنت ها ايجاد و گرايش دارند.عشق شرطي استقدرداني. اعضاي خانواده هاي قوي نشان مي دهند و از قدرداني يكديگر براي يكديگر صحبت مي كنند. در كنار نياز ما به عشق، نياز مهم انسان ما نياز به قدرداني است. برخي از اين كه چرا ما در زندگي بسيار سخت كار مي كنيم انگيزه زيادي از سوي پول، قدرت و موقعيت نيست. تمايل به حس اعتدال است. و قدرداني در خانواده هاي سالم حياتي است. هرگونه احترام به اعضاي خانواده افزايش مي يابد زماني كه احساس مي كنيد از آن قدرداني مي شود. قدرداني به همه ي اعضاي بدن كمك مي كند تا رفتار مثبتي نسبت به يكديگر داشته باشند. قدرداني در خانواده ها به معني:
به دنبال مثبت به جاي منفي است.درمان اعضاي خانواده مانند بهترين دوستان ما.نشان دادن عشق در راه هاي كوچك هر روز.بيان احساسات مناسب.گفت: "من تو را دوست دارم" بسيار.ستايش از دستاوردها و قوت هاي اعضاي خانواده.لطف و احترام به آنها داده شده است.ايجاد يك محيط مثبت در خانه.به خاطر آوردن (حتي اگر شما به يك ليست نياز داشته باشيد) و جشن تولد و موارد خاص را جشن بگيريد.ارتباطات اعضاي خانواده هاي قوي در توسعه مهارت هاي ارتباطي خوب كار مي كنند و زمان زيادي را صرف صحبت كردن با يكديگر مي كنند. آنها درباره چيزهاي كوچك و بي اهميت و موضوعات عميق و مهم زندگي صحبت مي كنند. ارتباط روحيه زندگي است. اين همان شيوه اي است كه عشق و احساسات ديگر بيان مي شود. روابط در زمينه ارتباطات پخش مي شود. ما نمي توانيم ارتباط برقرار كنيم، بلكه بيشتر به ما بستگي دارد كه ارتباطات در خانواده هاي ما موثر يا بي اثر باشد. ارتباط موثر:
باز بودن و صادقانه، اما نوع.گوش دادن به دقت، بدون حواس پرتي.بررسي معني پيامهايي كه واضح نيستند.اجتناب از "ذهن خواندن".راه رفتن يك مايل در كفش ديگر شخص.اعتماد به يكديگراجتناب از انتقاد، ارزيابي و عملكرد برتر.با يك مسئله در يك زمان برخورد كنيد.با جزئيات به جز تعاريف برخورد مي كنند.حمله به مشكل، نه هر يك از ديگر.داشتن يك درك نگرشزمان با هم بودن. خانواده هاي قدرتمند زمان زيادي را صرف مقدار زيادي مي كنند - با يكديگر. بعضي از خانواده ها ممكن است بگويند: "ما زمان زيادي را صرف وقت صرف يك خانواده كامل نمي كنيم، اما زمان كم بودن زمان كافي زمان كم است." مطالعات بر روي خانواده هاي قوي نشان مي دهد كه هر دو كيفيت و كميت لازم براي تشكيل و نگهداري رابطه مناسب است. زمان زيادي را با هم برهم زده است و بحث برانگيز براي يك خانواده قوي ايجاد نخواهد كرد. قطعه كوچكي از فعاليت با كيفيت بالا نخواهد بود. روابط خانوادگي پرورش زمان زيادي را براي شما به ارمغان مي آورد. خاطرات خانوادگي در اطراف فعاليت هاي خانوادگي ايجاد مي شود، زمان صرف شده با هم. زمان خانواده با هم صرف مي شود:
كمك مي كند تا انزوا، تنهايي و بيگانگي را از بين ببرد.به خانواده كمك مي كند تا يك هويت را ايجاد كنند - يك وحدت گروهي و حس مكان آنها در تاريخ.كمك مي كند تا از برخي از روابط ازدواج اجتناب شود.فرآيند ارتباطات را افزايش مي دهد.اجازه مي دهد تا فرصت هاي ديگري را در اختيار ديگران قرار دهيم.اما خانواده ها دقيقا چه زماني بايد با هم كار كنند؟ پاسخ فقط در مورد هر چيزي است. آنها مي توانند به اشتراك بگذارند:
زمان غذا خوردنكارهاي خانه و حياطپيك نيكچادر زدنورزش هاي فضاي بازپياده روي يا پياده رويتفريحات داخل محوطه، مانند پازل هاي اره منبت كاري، بازي هاي جدول، يا يك ويديو مورد علاقهبولينگ يا فيلمخدمات مذهبيScouting يا فعاليت هاي 4-Hفعاليتهاي مدرسهرويدادهاي ويژه مانند تعطيلات و روزهاي تولدسلامت معنوي اين كه آيا آنها در مراسم مذهبي يا مراسم رسمي شركت مي كنند يا خير، اعضاي خانواده قوي و قدرتمند در زندگي، حس اعتماد به نفس بيشتري دارند و اين باور به آنها قدرت و هدف مي دهد. معنويت بعضي از آنها به عنوان نيرويي است كه به ما كمك مي كند تا فراتر از خودمان دست يابيم و بخشي از چيزي بزرگتر از خودمان باشيم. معنويت به طور طبيعي طبيعت بهتر ما را شامل مي شود، جنبه هاي زندگي ما كه شايسته تر هستند. اكثر مردم بر اين باورند كه انسان در ابعاد معنوي درون آنها وجود دارد. صرف نظر از روشي كه معنويت ما را توصيف مي كنيم، بايد روحيه روحاني خود را به رسميت بشناسيم. براي بسياري از اصول معنوي كمك مي كند پاسخ به سوالات پيچيده ترين زندگي را ارائه دهد: "زندگي در مورد چيست؟" و "چرا من اينجا هستم؟" بعد معنوي در خانواده، منافع بسياري را به وجود مي آورد. معنويت:
به اعضاي خانواده كمك مي كند تا مثبت را حفظ كنند

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۱:۴۸ ] [ اينترنت ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب