منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
نكاتي براي موفقيت ارتباط كودك و والدين تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت

تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 9
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 331
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

راه هاي زيادي براي تعريف يك خانواده وجود دارد، اما همه آنها يك ايده مشترك دارند: مراقبت. اين كه آيا يك خانواده خاص يك خانواده هسته اي، خانواده خانوادگي، يك خانواده تك تك والد يا يك خانواده خالي است يا نه، معمولا شامل افراد مرتبط است كه به يكديگر احترام مي گذارند. صرف نظر از نوع، همۀ خانواده ها بايد از زمان به زمان پرورش داده و تقويت شوند. اين نشريه پيشنهاداتي براي بهبود و تقويت روابط در خانواده شما ارائه مي دهد.
چه چيزي خانواده را قوي و موفق مي كند؟حداقل پنج "L" وجود دارد كه به روابط خانوادگي قوي كمك مي كند.
Learning-Families جايي است كه ما ارزش ها، مهارت ها و رفتار را مي آموزيم. خانواده هاي قوي مديريت و كنترل تجربه هاي يادگيري خود را دارند. آنها يك الگوي زندگي خانوادگي را ايجاد مي كنند. آنها برنامه هاي تلويزيوني مناسب را انتخاب مي كنند. آنها فرزندان خود را به خارج از خانه هدايت مي كنند. آنها اجازه نمي دهند نيروهاي اجتماعي زندگي خانوادگي خود را اداره كنند. آنها خود را در محله، مدرسه، دولت، كليسا و كسب و كار به نحوي كه ارزش هاي خانوادگي خود را پشتيباني مي كنند، مرتبط مي كنند. خانواده هاي قوي به عنوان مثال به ياد مي آورند و از طريق تجربه ياد مي گيرند كه ارزش هاي خود را توضيح و اجرا مي كنند.
خانواده وفادار، قوي و وفاداري نسبت به اعضاي خانواده دارند. خانواده با هم مي خوابند آنها در طول زمان دچار مشكل مي شوند. آنها هنگامي كه توسط كسي بيرون از خانواده مورد حمله قرار مي گيرند ايستادگي مي كنند. وفاداري از طريق بيماري و سلامتي ايجاد مي شود، مي خواهد و ثروت خوب، شكست و موفقيت و همه چيز را با خانواده روبرو مي شود. خانواده محل پناه براي اعضاي خانواده است. در زمان موفقيت شخصي يا شكست، خانواده به يك بخش تشويق يا نيمكت قديس تبديل مي شود. آنها همچنين احساس مي كنند كه در خانواده به سر مي برند و به آنها كمك مي كند تا براي مذاكرات لازم در روابط ديگر آماده شوند.
عشق در قلب خانواده است. همه انسان ها نياز به عشق و عاشق بودن دارند؛ خانواده معمولا جايي است كه عشق بيان مي شود. عشق، تركيب شخصي نزديكي فيزيكي و ذهني است. اين شامل حريم خصوصي، صميميت، به اشتراك گذاري، متعلق و مراقبت است. فضاي واقعي عشق يكي از صداقت، درك، صبر و آمرزش است. چنين عشق به طور خودكار اتفاق نمي افتد هر روزه از هر عضو خانواده مستلزم تلاش روزانه است. خانواده هاي دوست داشتني فعاليت هاي خود را به اشتراك مي گذارند و از يكديگر قدرداني مي كنند. عشق طول مي كشد، مهرباني و نگرش مثبت است.
خنده پزشكي خوب خانواده است. طنز دريچه فرار براي تنش خانوادگي است. از طريق خنده مي آموزيم كه خودمان را صادقانه و عيني ببينيم. ايجاد يك خانواده قوي، كسب و كار جدي است، اما اگر بيش از حد جدي گرفته شود، زندگي خانوادگي مي تواند بسيار كند باشد. خنده، تلاش هاي ما را متعادل مي كند و ديدگاه واقع گرايانه اي از چيزها را به ما مي دهد. براي خشنودي، خنده خانوادگي بايد در طبيعت مثبت باشد. خنده با هم يك خانواده مي سازد. خنديدن به يكديگر خانواده را تقسيم مي كند. خانواده هايي كه ياد بگيرند كه خنده را به شيوه اي مثبت بكار بگيرند، مي توانند تنش را آزاد كنند، ديدگاه واضحتري بيابند و روابط را پيوند دهند.
رهبري ضروري است اعضاي خانواده، معمولا بزرگسالان، بايد مسئوليت رهبري خانواده را بر عهده بگيرند. اگر هيچ كس اين نقش حياتي را قبول نداشته باشد، خانواده تضعيف خواهد شد. هر خانواده به مجموعه خاصي از قواعد و دستورالعمل هاي خود نياز دارد. اين قوانين بر اساس درك بهتر يكديگر از اعضاي خانواده، نه نيروها است. دستورالعمل ها از طريق بزرگسالان به فرزندان براساس مثال، با استحكام و انصاف، به اجرا در مي آيند. خانواده هاي قوي مي توانند با هم كار كنند تا بتوانند زندگي خود را برقرار كنند، به كودكان اجازه مي دهد تا در تصميم گيري و اجراي قوانين، صدا داشته باشند. با اين حال، در مراحل ابتدايي و در زمان بحران، اعضاي خانواده بزرگسال بايد خانواده را به همكاري با يكديگر برسانند.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۳۳:۱۹ ] [ اينترنت ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب