منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
21 نكته مديريت زمان براي بهره وري بخش سوم تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت

تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 4
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 326
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

14. از تعطيلات آخر هفته استفاده كنيد، فقط كمي.يكي از مضامين مورد علاقه من، يك نجيب زاده است كه كار خود را كنار مي گذارد، اعلام مي كند، "اين جمعه است! 
اين خنده دار است، اما من متوجه شدم اين شگفت انگيز است كه چگونه كمي در روزهاي تعطيلات آخر هفته واقعا مي تواند حجم كاري را در طول هفته كاهش دهد. هدف 2-4 ساعت در روز است. شما هنوز هم وقت زيادي را صرف فعاليت هاي خود مي كنيد.
15. ايجاد سيستم هاي سازماندهيسازماندهي موجب صرفه جويي در وقت و صرفه جويي در وقت شما مي شود، و شما لازم نيست كه بيشتر سازمان يافته ترين در جهان باشد. سيستم ها براي پياده سازي پيچيده نيستند.
يك سيستم ثبت براي اسناد ايجاد كنيد. اطمينان حاصل كنيد كه همه اقلام محل نگهداري در محل زندگي شما را دارند. اگر نمي خواهيد محتواي خود را دريافت كنيد، از ليست ايميل لغو اشتراك كنيد. ساده، ساده، ساده.
16. چيزي را در زمان انتظار انجام دهيد.ما تمايل داريم زمان زيادي را صرف كنيم كه سعي نكنيم خيلي كارها را انجام دهيم. در انتظار اتاق ها، خطوط در فروشگاه، زمان در مترو، در بيضوي در ورزشگاه، و غيره
در طول اين مدت چيزهايي را انجام دهيد. من تمايل به خواندن زيادي براي كلاسها دارم، بنابراين من تقريبا هر جا كه بخواهم مي توانم آن را بخوانم و در طول زمان انتظار بخوانم.
17. خودتان را قفل كنيدبدون حواس پرتي، هيچ اتهام گاهي اوقات، تنها راه رفتن به چيزي است كه انجام شود، اين است كه اگر قفل و كليدي در اتاق وجود داشته باشد، تنها هستم. اگر شما مثل من هستيد، آن را درك كنيد و بر آن عمل كنيد.
18. به طرح خود بپردازيد تا كاري انجام دهيد.من قبلا اين را ذكر كردم اما ارزش تكرار آن است. براي انجام كاري كاري نكنيد!
بي ترديد متعهد باشيد در مورد آن حرف بزنيد و از طريق آن برويد يك شركت براي انجام آنچه شما تصميم به انجام آن خواهد شد شما را در هر نقطه.
19. انجام وظايف مربوط به دسته با همبگذاريد بگوييم كه در طول يك تعطيلات مشخص، شما بايد دو تعهد برنامه نويسي، سه مقاله را بنويسيد و دو ويديو بسازيد. به جاي درك اين كار به هر ترتيبي كه احساس مي كنيد، كارهاي مشابه را دسته بندي كنيد و آنها را به صورت متوالي انجام دهيد.
وظايف مختلف به تفكرات مختلفي نياز دارند، بنابراين منطقي است كه اجازه دهيد ذهن شما با جريان فعلي خود به جريان بيافتد تا به طور غير ضروري به چيزي كه نياز دارد، شما را مجددا هدايت كند.
20. زمان را براي سكوت پيدا كنيد.در حال حركت، رفتن، رفتن به جهان، بسياري از مردم زمان براي پيدا كردن هنوز هم پيدا كنيد. با اين حال، اين كار خارق العاده اي است كه مي تواند انجام دهد. اقدامات و بي عدالتي هر دو نقش حياتي در زندگي ما ايفا مي كنند.
كشف زمان در زندگي شما براي سكوت و عدم حركت، اضطراب را كاهش مي دهد و نشان مي دهد كه نيازي به پياده روي نيست. همچنين باعث مي شود كه كار شما لذت بخش تر باشد.
21. حذف غير ضروريمن مي دانم كه اين يكي در حال حاضر در يكي از ظرفيت هاي ديگر ذكر شده است، اما يكي از مفيد ترين راهنمايي هايي است كه مي توانيد از اين پست دور برداريد.
زندگي ما پر از بيش از حد است. هنگامي كه ما مي توانيم اين بيش از حد را شناسايي كرده و آن را حذف كنيم، با توجه به اهميت و آنچه كه زمان ما را مستحكم مي كند، بيشتر و بيشتر مي شود.
آخرين نكته (بهترين يكي)يك نكته نهايي كه مي خواهم ذكر كنم وجود دارد. اگر يكي از اين پست ها را بخاطر داشته باشيد، اين را به ياد داشته باشيد:
لذت هميشه بايد هدف باشد. كار مي تواند بازي كند
ما در خدمت شغلي هستيم كه فراموش مي كنيم از آنچه كه انجام مي دهيم لذت ببريم. حتي زماني كه ما بر روي كار دقيق تمركز مي كنيم، ما هنوز هم اغلب به انجام كارها متمركز هستيم.
اين هرگز نبايد نقطه اي باشد هميشه از خودتان بپرسيد: چه كاري مي توانم انجام دهم تا زمان بيشتري را صرف لذت بردن از آنچه مي كنم انجام دهم؟
هدف بايد ترتيب دادن تعهدات شما به گونه اي باشد كه شما خوشحال باشيد جزئيات زندگي روزانه خود را حتي در حالي كه در حال كار هستيد، زندگي مي كنيد.
اين ممكن است به نظر يك رويا لوله تبديل شود، اما از لحاظ دنياي امروز بيشتر از هميشه امكان پذير است. كنجكاو باشيد به فرصت فرصت دهيد خودت را بشناس. احساسات خود را در آغوش بگيريد
همه چيز شگفت انگيز اتفاق خواهد افتاد. بهترين موفقيت براي اجراي اين نكات، و به من اطلاع دهيد اگر من بتوانم به شما كمك كنم.

"نمي گوييد وقت كافي نداريد شما دقيقا همين ساعت ها را در روز داريد كه به هلن كلر، پاستور، مايكل آنژ، مادر ترزا، لئوناردو داوينچي، توماس جفرسون و آلبرت انيشتين داده شد. "

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۷:۲۶ ] [ اينترنت ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب