منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
6 نكته براي هنر گفتگو بخش دوم تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت

تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 6
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 328
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

3. سوالات زيادي بپرسيداگر مي خواهيد از گفتار كوچك به گفتگوي واقعي حركت كنيد، بايد هر فرصتي را كه منجر به تغيير موضوع مي شود، دنبال كنيد. سعي نكنيد چرخش ها را بطور ناگهاني تغيير دهيد و در مورد چيزي عميق يا قابل توجه صحبت كنيد. به جاي آن، منتظر فرصتي براي ارائه خود هستيم.
سوالات روانشناسي مكالمه است. به همان اندازه كه مي توانيد به مكالمه توجه كنيد و از آنها براي جلوگيري از آن استفاده كنيد. شما بايد كل مكالمه را براي فرصت هاي بيشتر به من بگوييد. سوالات بالقوه را در پشت ذهن خود نگه داريد. سعي كنيد تا حد ممكن دقيق و ذهني باشيد.
4. خوب بودناين بايد واضح باشد، اما آن را ناديده نگيريد. سطح دوستيابي شما مي تواند حساسيت طرف مقابل را درگير كند. به گفتگو با لبخند بزرگ و زبان بدن باز برويد و به طور مكرر براي هرچه بيشتر مكالمه خودتان باز، گيرنده و لبخند بزنيد.
سعي نكنيد از سلاح هاي خود عبور كنيد، به نظر مي رسد پريشان شده و يا اجازه دهيد چشم خود را سرگردان. زماني كه مي توانيد از تماس با چشم خود مراقبت كنيد، نشان دهيد كه واقعا به آن چه كه مي گويند علاقه مند هستيد.
5. اجازه دهيد شخص ديگر صحبت كردن را انجام دهد.اين يكي از نكات مهم ديگر است. اگر شما به گفتگو برويد و بلافاصله آن را با سخنان، نظرات و توضيحات خود غلبه دهيد، فرد ديگري ممكن است بلافاصله بي تقصير شود. در عوض، سعي كنيد تا آنجا كه ممكن است تمركز روي آنها را حفظ كنيد.
استفاده از سوالات مكرر يك استراتژي خوب براي اين هدف است. اگر متوجه شويد كه مكالمه تلف شده است يا اگر شخص به سادگي به سوالات پاسخ ندهد، خودتان را پرش كنيد. به يك داستان سرگرم كننده يا يك داستان شخصي بگوييد - شايد دقيقا همان چيزي باشد كه مكالمه بايد ادامه يابد.
6. نور را نگه داريدسعي كنيد مكالمه را به عنوان نور و قابل دسترسي در صورت امكان ادامه دهيد. اگر بلافاصله شروع به شكايت در مورد كار خود و يا صحبت در مورد آنچه كه با زندگي شما اشتباه است، مردم مي خواهند از شما جلوگيري كنند. اگر به يك شوخي يا يك داستان سرگرم كننده بگوييد، بيشتر احتمال دارد كه باقي بمانيد.
مردم تمايل به گرايش به نگرش مثبت نسبت به ديگران دارند، بنابراين مطالب مكالمات خود را مثبت نگه داريد. اگر با اين كار مبارزه كنيد، سعي كنيد چند لحظه از جوك هاي خوب و داستان هاي خوب استفاده كنيد، زماني كه با افراد جديد ملاقات كرديد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۶ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۷:۳۰ ] [ اينترنت ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب