منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
چگونه در زندگي موفق باشيم؟ بخش اول تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت

تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 1
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 323
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

 13 نكته از موفق ترين افراد

موفقيت شما چيست؟ چگونه در زندگي موفق باشيم؟
بعضي وقت ها وقتي كه به موفقيت فكر مي كنند، ثروت را تصور مي كنند؛ ديگران قدرت را مي خواهند بعضي ها فقط مي خواهند تاثير مثبتي بر جهان داشته باشند.
همه اينها كاملا معتبر هستند، در واقع موفقيت يك مفهوم است كه به معناي چيزهاي مختلف براي افراد مختلف است. اگرچه مهم نيست كه چه موفقيتي براي شماست، تقريبا قطعا چيزي نيست كه به راحتي به وجود بيايد.
با اين حال، راهنمايي ها و كتاب هاي بي شماري براي موفق شدن وجود دارد، زيرا موفقيت شخصي و منحصر به فرد هر فرد است. توصيه هاي موجود در اين كتاب ها اغلب نمي تواند مربوط باشد. بنابراين توصيه هاي يك فرد تنها مي تواند غالبا بي فايده باشد.
با توجه به اين، با در نظر گرفتن توصيه بسياري از مردم، افرادي كه ايده هاي موفقيت هر دو متفاوت بوده و احتمالا براي شما يك جايگزين خوب مي باشد.
آنچه در ادامه آمده است فهرستي از سيزدهمين بهترين توصيه هاي برخي از موفق ترين افراد است كه تا به حال زندگي كرده اند. اگر مي خواهيد ياد بگيرند كه چگونه موفق شوند، اين 13 توصيه مهم هستند:
1. بزرگنمايي كنيد
از ميكل آنژ بوونارروتي، هنرمند بزرگ رنسانس:
"خطر بيشتر براي بسياري از ما نه در تنظيم هدف ما بيش از حد بالا و سقوط كوتاه؛ اما در تنظيم هدف ما بسيار كم است و رسيدن به علامت ما است. "
هنرمندان متعددي به عنوان مايكل آنلوكس تاثيرگذارند. امروزه قرن ها پس از مرگ او، كار او هنوز الهام بخش و متصل به مردم است. كار او معروف جهان است، فقط به مجسمه او از ديويد فكر مي كنم، يا موزه در Chapel Sistine در واتيكان.
تصور كنيد پس از آن، اگر او تصميم به كار به عنوان يك هنرمند نيست.
هنرمند موفقيت آميز هميشه دشوار است، تصور كنيد اگر تصميم بگيرد اين آرزو را به نفع چيزي آسانتر كند؟
اغلب مردم اغلب تصميم گرفتند روياهاي خود را كنار بگذارند براي چيزي كه بيشتر "واقعي" است. براي رها كردن روياي خود براي چيزي ساده تر. اين نقل قول ما را به خطر خطر چنين ديدگاهي مي اندازد.در عوض بلندپروازي است
2. آنچه را دوست داريد انجام دهيد و آن را انجام دهيد.
از Oprah Winfrey، Media Mogul:
"شما مي دانيد كه اگر كار خود را انجام مي دهيد و براي آن پرداخت نمي كنيد، در مسير موفقيت قرار داريد."
اين يك نقل قول خوب براي يادآوري و فكر كردن در مورد زماني كه شما در محل كار هستيد.
تصور كنيد كه در شغل فعلي شما به همان اندازه موفقيت آميز باشد. در نهايت شما احتمالا كار خود را بسيار سخت مي كنيد و اين كار زمان زيادي را صرف خواهد كرد.
اگر شغلي است كه از شما نفرت داريد، موفقيت در آن فقط به معناي پر كردن زندگي شما با چيزي است كه از آن متنفر هستيد. در اين مورد چه معنايي دارد؟
در عوض، چرا به چيزي كه دوست داري تمركز نمي كني؟ وقتي متوجه شديد كه در مورد شما علاقه مند هستيد، انگيزه اي براي حركت دادن شما ايجاد مي كنيد. موفقيت در اين به معني تحقق روياهاي شماست.
هنوز مطمئن نيستيد كه شور و شوق شما چيست؟ شما بايد ابتدا در مورد اين موتور انگيزه ياد بگيريد.
حتي اگر شما موفق نباشيد، هنوز وقت خود را با چيزهايي كه دوست داريد انجام دهيد. بسياري از نوازندگان موفق، سالها زندگي خود را صرف اجراي برنامه هاي پرداخت نشده مي كنند، تنها دليل اينكه آنها بازي را ادامه دادند، زيرا آنها دوست داشتند انجام دهند.
3. ياد بگيريد چگونه زندگي را متعادل كنيد.
از فيل نويت، مدير عامل شركت Nike Inc.
"در زندگي و كسب و كار، يك جنگ دائمي بين صلح و هرج و مرج، يك درگيري غير قابل تغيير است. نه مي تواند تسلط يابد، اما هر دو مي توانند تحت تأثير قرار گيرند. چطوري در مورد آن كليد موفقيت است. "
اغلب مردم فكر مي كنند كه براي موفقيت، آنها بايد زندگي خود را به هدف موفقيت خود تبديل كنند.
اگر فرد فكر مي كند كه شغلشان آنها را به موفقيت مي رساند، ممكن است ساعت هاي بي شماري را در روز صرف كنند و به سختي كار كنند.
با اين وجود اين هزينه ها براي استراحت، سلامتي شما و داشتن يك زندگي لذت بخش است. در نهايت آنها ممكن است سوخته و بسختي در كارشان موفق باشند.
اگر موفقيت از زندگي يك زندگي اجتماعي قوي و يك گروه خوب از دوستان حاصل شود، شغلشان ممكن است رنج ببرد؛ به اين معني كه آنها ممكن است شغل خود را از دست بدهند، و پس از آن قادر به از دست دادن با دوستان نيست.
در اين راه، موفقيت، همانطور كه فيل نويته در بالا مي گويد، از طريق تعادل كمك مي كند. آن را به عنوان تعادل بين استراحت و كار، يا كار و بازي تعريف كنيد.
براي دستيابي به اين تعادل، اين راهنماي نهايي اولويت بندي كار و زندگي شما مي تواند به شما كمك كند.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۵۲:۴۳ ] [ اينترنت ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب