اجاره سوئیت در شیراز   منزل مبله شیراز   
تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت

تجارت كسب و كار و راه هاي موفقيت
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 8
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 136
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

 

احتمالا شما هم جز افرادي باشيد كه به گل و گياه علاقه زيادي داريد.از خريد آنها لذت ميبريد و به راحتي به آنها وابسته ميشويد.

اماآيا تا به حال به اين مطلب فكر كرده ايد كه خودتان به پرورش گل و گياه روي بياوريد؟و از طريق آن به كسب درآمد بپردازيد؟

مردم كشور ما به گل ها علاقه زيادي دارند و همواره سيل جمعيت را دركنار گلخانه ها و مكانهاي پرورش گل ميبينيم.

مردم از گل ها براي خانه و مكان هاي اداري و دفتري خود استفاده ميكنند.

علاوه بر اين برخي از افراد به تعويض گل  و جايگزيني آنها با گل هاي جديدتر عادت كرده اند.

پس چرا به شغلي با اين ظرفيت و تقاضاي بسياري كه دارد روي نياوريم؟

اولين كاري كه براي ايجاد يك كسب وكار مربوط به گل و گياه انجام بدهيد رفتن به كلاس هاي آموزشي و مهارت آموزيست.با ثبت نام در اين دوره ها شما ميتوانيد ياد بگيريد كه چگونه قلم زني كنيد،از چه كود و خاكي استفاده كنيد و مكاني كه براي پرورش گل مناسب ميباشد كدام است

پس از يادگيري پرورش گل شما بسته به شهر و محلي كه اين كاري را انجام ميدهيد بايد بفهميد كه كدام نوع از گل را پرورش دهيد كه فروش بيشتري داشته باشد.

شما از طرق مختلفي ميتوانيد به فروش گل هاي خود روي بياوريد  كه يكي از بهترين روش ها فروش از طريق سايت هاي خريد و فروش اينترنتي ميباشد.

مطلب پيشنهادي:خريد و فروش كالا در اينترنت


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۹:۱۲ ] [ اينترنت ]

02 تميز كردن خدمات مسكونيزن آشپزخانه ضد آب تميز كردنپل برادبري / گتي ايماژداشتن خانه شما توسط شخص ديگري تميز است و ديگر تنها براي ثروتمندان نيست و همه چيزهايي كه لازم است براي شروع اين كسب و كار، برخي از مواد اوليه تميز كردن است. با همۀ كساني كه هميشه در معرض مشغول شدن هستند، مردم بيشتر از هميشه تمايل دارند كه براي به دست آوردن مزاياي يك خانه پاكيزه و وقت آزاد بيشتري براي انجام كارهايي كه در نظر دارند مهم تر باشند، پرداخت مي شود. خدمات تميز كردن مسكن معمولا به صورت يك بار يك ماه يا يك بار در هفته ارائه مي شود. اگر شما يك فرد سازمان يافته هستيد كه مي تواند يك مشتري را بسازد، اگر بخواهيد يك كسب و كار را تميز كنيد، مي توانيد بسيار خوب كار كنيد.
مورد نياز: آگاهي از محصولات و روش هاي تميز كردن. توانايي جذب و نگهداري كاركنان قابل اعتماد توانايي هاي برنامه ريزي و سازماني قوي.
تغييرات در موضوع: خدمات تميز كردن تخصصي، نظير تميز كردن كور.


03 خدمات تحويلما آنچه را كه از فروشگاه مواد غذايي نياز داريد، ارائه مي دهيمPeopleImages / Getty Imagesصحبت در مورد يك كسب و كار آسان براي شروع - يك وسيله نقليه و ركورد خوب رانندگي و شما خوب براي رفتن. ما همه با نام "بزرگ" در صنعت تحويل آشنا هستيم، اما اين بدان معنا نيست كه براي مرد كوچك (و يا گال) وجود ندارد. اگر شما مي توانيد به سرعت و به طور موثر در منطقه خود را با قيمت مناسب تحويل دهيد، اين ممكن است يك ايده كسب و كار خوب براي شما باشد.
مورد نياز: ركورد رانندگي پاك و مهارت هاي رانندگي خوب. مهارت هاي سازماني قوي. وسيله نقليه مناسب؛ ممكن است حمل و نقل كالاهاي بزرگ ضروري باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۲۱:۴۸ ] [ اينترنت ]

BY SUSAN WARD به روز شده در تاريخ 29 اوت 2018آيا مي خواهيد يك كسب و كار را شروع كنيد، اما پول زيادي براي سرمايه گذاري در توسعه مهارت هاي تخصصي نداريد؟ سپس شما مي خواهيد نگاهي به اين فهرست ايده هاي كسب و كار آسان براي شروع كنيد.
هر يك از كسب و كار است كه شما مي توانيد شروع به ارزان؛ اگر شما در حال حاضر اين تجهيزات را داشته باشيد، مي توانيد از بعضي ها استفاده كنيد. هر يك از اين پيشنهادها به شما امكان مي دهد تا سريعا در يك كسب و كار شروع به كار كنيد - در بعضي موارد تقريبا بلافاصله. و همه مي توانند به عنوان كسب و كار مبتني بر خانه عمل شوند.
هشدار داده شود هر چند؛ اين نوع كسب و كارها براي هر كسي كه به دنبال يك برنامه "سريع ثروتمند" و يا يك راه براي تبديل شدن به يك ميليونر فوري است مناسب نيست. آنچه كه اين كسب و كار ارزان و آسان، به فرد آماده براي كار در آنها ارائه مي دهد، يك زندگي خوب است - و البته رضايت رئيس خودتان.

1.نگهداري از حيوانات

مردم بيشتر و بيشتر به دنبال افرادي مي گردند كه براي حيوانات خانگي خود مراقبت مي كنند، زماني كه نمي توانند - افرادي كه ايده "گرانبها" را به يك لانه ندهند دوست ندارند. حيوانات مراقب حيوان خانگي حرفه اي براي مراقبت از حيوان خانگي مراقبت مي كنند در حالي كه صاحب دور، تغذيه، پياده روي و بازي با حيوانات مي باشد. اگر شما حيوانات را دوست داريد و در مورد آنها آگاه هستيد، اين مي تواند براي شما يك كسب و كار عالي باشد. طبق گزارش انجمن ملي حرفه اي Pet Sitters (NAPPS)، مراقبت از حيوانات خانگي در خانه يكي از سريعترين صنايع در حال رشد در آمريكاي شمالي است.
الزامات: دانش و ارتباط با حيوانات، مهارت هاي مديريت وقت خوب. در حال حاضر اعتباربخشي و آموزش ويژه لازم نيست (هرچند ممكن است تغيير كند). شما بايد باند و بيمه شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۴۸:۴۳ ] [ اينترنت ]

تزئين و اسپورت كردن ماشين:

بسياري از مردم به تزئين ماشين خود بسيار علاقه مند هستن ولي به دليل كمبود وقت و عدم آشنايي از انجام اين كار منصرف ميشوند.اگر شما تجارتي با اين هدف ايجاد كنيد و داخل و خارج خودرو ها را به زيبايي تزئين كنيد ميتوانيد يك تجارت پولساز داشته باشيد.

پرستاري بچه:

از طريق اين فعالييت شما در روزهايي كه بيكاريد ميتوانيد به انجام اين كار مبادرت ورزيد و پول نقد آساني را به دست آوريد.به دليل شاغل بودن والدين آنها همواره به يك پرستار براي نگهداري فرزند خود احتياج خواهند داشت.

اجاره دادن يك اتاق از خانه خود:

اگر شما در خانه خود فضاي كافي داريد ميتوانيد به اين پيشنهاد فكر كنيد.

كساني كه خانه اي در نزديك مناطق گردشگري دارند با انجام اين كار ميتوانند پول خوبي به دست آورند.همچنين اجاره اتاق به دانشجويان و همراهان مريض در بيمارستانها نيز ميتواند پيشنهادات ديگر ما به شما باشد.

وبلاگ نويسي:

اگر شما در موضوع خاصي داراي مهارت هستيد ميتوانيد در وبلاگ اطلاعات خود را در اختيار علاقه مندان قرار دهيد اين كار وقت به يك كامپيوتر و كمي انرژي و زمان نياز دارد.درست اين كار در ابتدا يك سرگرمي ميباشد اما در ادامه ميتواند به يك كسب و كار پر درآمد تبديل شود.

خريد و فروش كالا در سايت هاي مربوطه:

شما از طريق اين روش ميتوانيد درآمد خوبي داشته باشيد.در مزايدات كالا هاي با قيمت خوب شركت كنيد و برنده شويد و سپس آن كالا را با قيمت بيشتر به فروش برسانيد.بسياري از مردم اجناس دست دوم خود را با تخفيفات خوبي براي فروش ميگذارند.شما ميتوانيد با خريد آنها و فروششان با قيمتي بالاتر سود خوبي به دست آورديد. 

نويسندگي به صورت آزاد:

اگر شما در نوشتن مهارت خوبي داريد ميتوانيد براي نشريات و مجلات به نويسندگي و داستان نويسي بپردازيد.همچنين ميتوانييد به ترجمه مقالات و انجام پروژه هاي نوشتاري براي دانشجويان و دانش آموزان بپردازيد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۶ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۸:۴۰ ] [ اينترنت ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب